Кошик
103 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380632458755
+380980930863
kupuy.net

Компоненти Green max мають природне походження і біологічно розкладаються.

Рослинні ПАР — виготовляються з взаємодії глюкози, одержуваної з сирої картоплі, кукурудзи, цукрової тростини, цукрових буряків і жирних спиртів виділених з рослинної олії.

Натуральна побутова НЕхімія

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Перкарбонат натрію -екологічна альтернатива перборату натрія, який широко використовується в звичайних порошках. Перкарбонат натрію звільняє кисень в процесі прання, діючи як відбілювач і засіб для виведення плям. На відміну від перборат натрію, перкарбонат натрію не токсичний по відношенню до рослин.

Карбонат натрію (кальцинована сода) — натрієва сіль вугільної кислоти.

Силікати — мінерали (солі кремнієвих кислот) — відноситься до групи природних сполук, оскільки зустрічаються в природному середовищі існування. Використовуються для поліпшення миючих властивостей ПАР, для пом’якшення води і збільшення стійкості до корозійних процесів.

Тетранатріевая сіль метілгліцінуксусной кислоти (мгда) — хелатирующие агенти, ефективно розчиняють органічні і неорганічні відкладення. МГДА є єдиним альтернативним комплексоутворюючих агентом, які пройшли всю серію випробувань за токсикологічними показниками. Доведено, що МГДА не представляє загрози для людей або довкілля. Властивості МГДА роблять її ідеальною альтернативою фосфатам при виробництві чистячих і миючих засобів.

Консервант OPTIPHEN BD. Сертифікат ECOCERT

Ефірні масла

 

Доставка натуральної побутової хімії Green Max по всій Україні: Київ, Житомир, Чернігів, Суми, Полтава, Хмельницький, Вінниця, Рівно, Дніпропетровськ, Дніпро, Кривий Ріг, Кіровоград, Львів, Луцьк, Чернівці, Запоріжжя, Маріуполь, Харків, Одеса, Миколаїв, Херсон, Івано-Франківськ, Ужгород, Тернопіль, Черкаси.

Виробник
 • Понеділок
  09:00
  18:00
 • Вівторок
  09:00
  18:00
 • Середа
  09:00
  18:00
 • Четвер
  09:00
  18:00
 • Пʼятниця
  09:00
  18:00
 • Субота
  09:00
  14:00
 • Неділя
  Вихідний
Мапа